KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9122139
nr 912 2139
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 3 blad med 2 st på varje, Signerade 1989, bladets mått: 65x50
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:55:55
1.200 kr
800 kr
1.000 kr
15 sep
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén